Mesaj gönder
Çin Askeri Savaş Üniforması Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Yanlin Feng

Telefon numarası : +8618180553778

Naber : +8618180553778

Free call
Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.

“Her müşteriye dürüstlük esaslı, kalite odaklı, samimi hizmet”

 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
 • Chengdu Bigan Trading Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Markalar: No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 5000000-10000000 Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Şirket Profili 

 

 

Chengdu Bigan Trading Co., Ltd. 2011 Eylül ayında kuruldu ve güzel "Cennetin Ülkesi" olan Chengdu'da yer almaktadır.Ve Çin'deki birçok askeri şirketle işbirliği yapıyor., çift kullanımlı ürünlerin satış ve tedarik işbirliği sorumludur; şirket 3A işletme sertifikasına sahiptir, birçok üreticinin satış yetkisine sahiptir,Satılan ürünler iyi askeri kaliteye ve sıkı ürün kalite yönetim sistemine sahiptir.Şirketin amacı "dürüstlüğe dayalı, kazançlı işbirliği"dir.

Şirketimiz çoğunlukla açık hava ürünleri ve askeri ve sivil ürünlerle ilgileniyor. Özellikle açık hava kamp ürünleri, atlı ceketleri, kamuflaj kıyafetleri, kurşun geçirmez ürünler,Ayakkabılar ve botlar ve diğer ürün kategorileriBuna ek olarak, şirketimiz mükemmel satış öncesi ve satış sonrası hizmetler de sunar.

"İk tarafın da kazandığı işbirliği" ilkesine bağlı olarak, şirketimiz Asya, Amerika, Avrupa ve Afrika ülkeleriyle işbirliği yaptı.Ve bölgedeki daha fazla ülkeyle işbirliği yapmayı umuyoruz..

Şirketimiz üretim teknolojisini geliştirmeye devam edecek, daha profesyonel teknoloji ve üretim personelini tanıtacak, "dürüstlüğe dayalı, kalite odaklı,Her müşteriye samimi hizmet" kavramı, endüstri ve ticaret şirketlerinin küresel mükemmel bir entegrasyonu haline gelmek için.

 

Geçmiş

Şirket Tarihi

 

 

Eylül 2011'de kurulan Chengdu Bigan Trading Co., Ltd, dış mekan ürünleri ve askeri ve sivil malzemelerle ilgilenen profesyonel bir şirkettir.Şirketimiz ISO9001 kalite yönetim sisteminin şartlarını sıkı bir şekilde uyguluyor ve kurumsal kredi derecelendirme sertifikası gibi sertifikalı AAA sertifikaları var, kurumsal nitelik derecelendirme sertifikası, kalite ve hizmet bütünlüğü birimi, sözleşme ve kredi birimi, bütünlük yönetimi gösterim birimi, kalite ve kredi birimi,ve hizmet ve kredi birimi. We try our best to provide our customers with more quality guaranteed products and constantly innovate and develop new production technology in order to gain the praise of customers from all walks of life.

Hizmet

Şirket hizmetleri


Şirketimiz, güçlü bilimsel ve teknolojik güce, güçlü araştırma ve geliştirme kapasitesine ve askeri çekirdek teknolojisinin avantajına sahiptir.Fabrika, ürün istikrarı, güvenilirliği ve güvenliği için yüksek gereksinimlere sahiptir ve ürün rekabet gücüne ve pazar odaklı mekanizmaya güvenerek çift kullanım alanında uzun vadeli gelişme sağlayabilir. Tedarikçinin belirli bir teknoloji ve ürün bağımlılığı vardır ve bir kez oluştuğunda müşterilere toplu bir tedarik, avantajlı konumunu daha uzun süre koruyabilir.

Yüksek kaliteli dış giyim, dış mekan ekipman malzemeleri ve askeri kalitede sivil ürünler tedarikçisiyiz.Ürünlerimizin kalitesini kontrol edebiliyor ve müşterilerimizin paralarının karşılığını en iyi şekilde alabilmeleri için bunları rekabetçi fiyatlarla sunabiliyoruz.Üretim teknolojisini geliştirmek, bir üreticinin sürekli arayışıdır ve müşterilerimize en ileri teknoloji ürünlerini sunmaya çalışıyoruz.Şirket, fabrikayı profesyonel bir canlı tüketici elektroniği ürünleri ekibiyle donattı ve müşterilerin ürünlerini kullanma deneyimini geliştirmeye ve müşterilerden oybirliğiyle iyi büyüyü kazanmaya çalışıyor.Müşterilerimizle sorunsuz iletişim kurmak için şirket tarafından profesyonel olarak eğitilmiş ve ürün hattını yeterince anlamış profesyonel dış ticaret memurlarımız var.

 

SSS


A) Nasıl bir örnek alabilirim?İlk siparişi almadan önce, lütfen numune ücretini ve ekspres ücretini karşılayın.İlk siparişinizde numune maliyetini size geri iade edeceğiz.
B) Örnek zaman?Mevcut ürünler: 15-20 gün içinde.

C) Markamızı ürünlerinizde yapabilir misiniz?Evet.MOQ'umuzu karşılayabilirseniz Logonuzu hem ürünlere hem de paketlere yazdırabiliriz.

D) Ürünlerinizi rengimize göre yapabilir misiniz?Evet, minimum sipariş miktarımızı karşılayabilirseniz ürünlerin rengi özelleştirilebilir.

E) Ürünlerinizin kalitesi nasıl garanti edilir?1) Üretim sırasında sıkı algılama.2) Sevkiyat öncesi ürünlerde sıkı numune muayenesi ve sağlam ürün ambalajı sağlanır.

Ekibimiz

Şirket Ekibi

 

Şirket, "insan odaklı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan" yönetim konseptinde ısrar ediyor, "yeteneklere saygı duymak, yetenekleri en iyi şekilde kullanmak, faydaları paylaşmak ve insanları liyakate göre atamak" istihdam ilkesini savunuyor. Teşvikleri ve kısıtlamaları birleştiren yetenek yönetimi mekanizması ve elit bir yönetim ekibi oluşturur.

Satış ekibi

Şirketin satış elemanları, nitelikli eğitimden geçmiş ve ürünleri tam olarak anlamak için fabrikadaki sahadaki üretim sürecini ve üretim ekipmanını gözlemlemişlerdir.Ürünle ilgili sorular da yüksek verim elde etmek için zamanında cevaplanabilir.

Kaliteli Ekip

- Hammadde seçimi ve üretiminden ürün üretimine ve teslimatına kadar kalite testleri.

- Standartların altındaki ürünleri taramak ve kalitesiz ürünlerin müşterilere akmasını önlemek için profesyonel kalite kontrol ve denetim personeli.

- Üretim sürecinde ürün standart altı ürünlerin taranması.

- ISO9001 kalite yönetim sistemi şartlarını kesinlikle uygulayın.

- Daha yüksek kalite seviyesini sürdürmek için Ar-Ge teknolojisi.

Ar-Ge Ekibi

Her yıl Ar-Ge'ye çok para yatırıyoruz, daha kaliteli yetenekleri tanıtıyoruz ve ürünlerimizin kalitesini artırmak için hızla profesyonel ve verimli bir Ar-Ge ekibi kuruyoruz.

 • Edward Adam Davies

  Edward
 • Aleksandr Menşenin

  Aleksandr
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin